Przemsza Klucze - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Tęcza BłędówGLKS Przemsza Klucze
Tęcza Błędów 0:2 GLKS Przemsza Klucze
2016-07-16, 16:00:00
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 504, wczoraj: 485
ogółem: 1 655 026

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Wydarzenia

Treningi i sparingi Jesień 2016

  • autor: Masaro, 2016-07-01 14:36

Seniorzy 

Poniedziałek     18.00    
Środa                 18.00  
Piątek                18.00    
Sobota  
            17.30      mecz Pucharowy z Bolesławem Bukowno

 

Plan sparingów

16 lipiec         Tęcza Błędów     (LO  Katowice  gr.IV)                            2:0
6 sierpień       CKS Czeladź      (A-klasa  Sosnowiec)


Aktualności

Terminarz Okręgówki 2016/2017

  • autor: Masaro, 2016-07-22 08:56

Terminarz Okregówki na sezon 2016/2017 znajduję się w zakładce terminarz seniorów lub na stronie MZPN:

http://www.mzpnkrakow.pl/terminarze/ko_krakow_i_1617


Puchar Polski

  • autor: Masaro, 2016-07-17 13:17

Komisja Gier rozlosowała I Rundę Pucharu Polski na Szczeblu Podokręgu Olkusz i tak:

Mecze do rozegrania w dniu 30.07.2016 r. – godzina 17.00

  • ULKS „Trzy Buki” Wierzchowisko – LTS „Ospel” Wierbka
  • GLKS „Przemsza” Klucze – MGHKS „Bolesław” Bukowno
  • ULKS „Sokół” Gołaczewy – MKS „Pogoń” Miechów
  • WKS „Przebój” Wolbrom – UKS „Hetman” Dłużec
  • LKS „Leśnik” Gorenice – ULKS „Centuria” Chechło
  • LZS „Błyskawica” Kolbark – LKS „Unia” Jaroszowiec

Mecze do rozegrania w dniu 31.07.2016 r. – godzina 17.00

  • GMLKS „Piliczanka” Pilica – UKKS „Orzeł” Kwaśniów – mecz w Kocikowej
  • LKS „Prądnik” Sułoszowa – LKS „Spójnia” Osiek
  • LKS „Błysk” Zederman – LKS „Legion” Bydlin

Mecz do rozegrania w dniu 06.08.2016 r. – godzina 17.00

  • ULKS „Olimpia” Łobzów – KS Olkusz

Losowanie II Rundy Pucharu Polski odbędzie się w dniu 01.08.2016 r. na posiedzeniu Zarządu Podokręgu Olkusz
W przypadku remisu należy wykonać rzuty karne bez dogrywki.


Sparing

  • autor: Masaro, 2016-07-16 20:00

Tęcza Błędów     -     Przemsza   Klucze        0:2 (0:1)

                                                Spurna
                                               Testowany III
 

Przemsza- Testowany I- Słaboń, Guguła, Kocjan, J.Wołkiewicz-  Sadzawicki, Kulanty, Śliwka, G.Majcherkiewicz- Testowany II- Spurna oraz Testowany III, Ryza, Testowany IV, Mosur


Sezon 2016/2017

  • autor: Masaro, 2016-07-15 08:57

Podział na grupy w krakowskich klasach okręgowych

Klasa Okręgowa Kraków - sezon 2016/2017 GRUPA I
 

1. Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada (spadkowicz)

2. Zieleńczanka Zielonki

3. Sokół Kocmyrzów

4. Orzeł Iwanowice

5. Prądniczanka Kraków

6. Grębałowianka Kraków

7. WKS Przebój Wolbrom

8. Pogoń Miechów

9. Leśnik Gorenice

10. KS Olkusz

11. Piliczanka Pilica

12. Przemsza Klucze

13. Bolesław Bukowno (beniaminek)

14. Błękitni Modlnica (beniaminek)
 

Hejnał Krzyszkowice wycofał się oficjalnie 14 lipca późnym wieczorem. Zgodnie z Regulaminem rozgrywek piłkarskich IV ligi i niższych klas MZPN na sezon 2015/2016, § 19 ust. 6b, zwolnione miejsce zajmie drużyna z najwyższego miejsca spadkowego danej klasy rozgrywkowej minionego sezonu. W przypadku klas równorzędnych, jakimi są trzy grupy KO, jest nim spadkowicz z najlepszym wskaźnikiem obliczonym na podstawie stosunku ilości zdobytych punktów do ilości rozegranych zawodów. Spośród trzech zespołów z 13. miejsca w minionym sezonie najlepszy wskaźnik ma Pogoń Miechów - 1,08 (Dziecanovia - 0,92; Złomex Branice - 0,65).

W związku z dokooptowaniem Pogoni Miechów do gr. I, do gr. II została przesunięta Bronowianka Kraków.

 


KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW, GRUPA I – NAJLEPSI STRZELCY...

  • autor: Masaro, 2016-06-24 15:37

KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW, GRUPA I – NAJLEPSI STRZELCY SEZONU 2015/16

25 – Pikuła (Grębałowianka),
24 – Kubiak (Węgrzce),
22 – T. Kawa (Zieleńczanka),
20 – Jeleń (Prądniczanka),
17 – Spurna (Przemsza), 

16 – Zawrzykraj (Sokół),
12 – Kwater (Grębałowianka), G. Majcherkiewicz (Przemsza),
11 – Katarzyński (Zieleńczanka), Maniak (Pogoń), Piszczewski (Sokół), Witko (Węgrzce),
10 – Czechowski (Olkusz), Kubik (Bronowianka),
9 – Cupiał (Przebój), Kiełbus (Bronowianka), Pogan (Zieleńczanka). 


Młodziki

  • autor: Masaro, 2016-06-21 17:25

Spójnia Osiek     -      Przemsza  Klucze      0:10 

                                                Kasprzyk 3
                                                Zabdyr  3
                                                Pańczyk 2
                                                Różycki  
                                                Samobójcza

PrzemszaMichalski- Michniewski, Lachor, Kowalkowski - Różycki, Kasprzyk, Zabdyr, Śliwka - Pańczyk


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Najbliższe spotkanie

GLKS Przemsza KluczeBolesław Bukowno
spotkanie pucharowe
GLKS Przemsza Klucze   Bolesław Bukowno
2016-07-30, 17:30:00

Reklama

Wyniki

Mecze sparingowe
GLKS Przemsza Klucze Bolesław Bukowno
Tęcza Błędów 0:2 GLKS Przemsza Klucze
CKS Czeladź GLKS Przemsza Klucze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
GLKS Przemsza Klucze - Grębałowianka Kraków
Piliczanka Pilica - Spójnia Osiek
WKS Przebój Wolbrom - KS Olkusz
Prądniczanka Kraków - Orzeł Iwanowice
Błękitni Modlnica - Zieleńczanka Zielonki
Bolesław Bukowno - Sokół Kocmyrzów
Pogoń Miechów - Leśnik Gorenice

Losowa galeria

MOSiR 2008
Ładowanie...

Wyszukiwarka