- autor: Masaro, 2024-04-12 19:16
-
Poniedziałek 17:00
Środa 17:00
Piątek 17:00
Niedziela 11:00 mecz w Pilicy z Piliczanką
17:00 mecz rezerw z Czaplami Czaple Małe
- autor: Masaro, 2024-04-15 09:21
-
Przemsza II Klucze - Trzy Buki Wierzchowisko 2:0 (0:0)
Pańczyk
Haberka
- autor: Masaro, 2024-04-13 16:51
-
Przemsza Klucze - Świt Krzeszowice 1:1(1:0)
Demarczyk 20 Brożek 90
Żółte kartki- Marszałek
Przemsza- I.Tomsia- Sosnowski, Guguła, Brzeziński, Pietrzeniec(82.Słaboń)- Majcherkiewicz(60.Pańczyk), K.Kulawik, Sambor(70.Mosur), Demarczyk, Barczyk- Leśniak(70.Guzy)
Świt- Czech- Paciorek, Zając(88.Hrabia), Marszałek, Suwala- Żbik(46.Bodzęta), Rozmus(81.Jędrszczyk), Czekaj, Kiełtyka(81.Widzyk)- Brożek, Noworyta
- autor: Masaro, 2024-04-06 16:44
-
Przemsza Klucze - MKS Skała 4:1(1:0)
Pietrzeniec 27 T.Srebnicki 70
Barczyk 48,61,84
Żółte kartki- Demarczyk, Guzy oraz D.Srebnicki
Przemsza- I.Tomsia- Sosnowski, Guguła, Brzeziński(62.Sambor), Pietrzeniec(72.Słaboń)- Majcherkiewicz(72.Pańczyk), Ł.Tomsia. K.Kulawik, Demarczyk(85.Sz.Kulawik), Barczyk- Leśniak(62.Guzy)
Skała- D.Srebnicki- Łuszcz, Madejski, Szlęk, Skołucki- Katarzyński(62.Węgrzyn), T.Srebnicki, P.Srebnicki, Adamek- Wąsikowski, Siuta
- autor: Masaro, 2024-04-06 15:33
-
Hetman Dłużec - Przemsza II Klucze 1:11(1:7)
Guzy 4
Kula 3
Słaboń
Haberka
Sadzawicki
Mosur
Przemsza- Majcherkiewicz- Kula, Łaksa, Osuch, Gajewski(60.Liber)- Haberka, Ziębiński(20.K.Sadzawicki), Sadzawicki, Pańczyk(46.Mosur), Żuławiński- Guzy(46.Słaboń)
- autor: Masaro, 2024-04-04 20:12
-
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 04 Kwietnia 2024 r. zmarł w wieku 63 lat były zawodnik oraz były gospodarz Klubu
Ś.P Marek Sypuła
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 06 kwietnia 2024 roku o godz.10.00 w Kościele p.w. N.M.P Nieustającej Pomocy w Kluczach
- autor: Masaro, 2024-03-30 10:32
-
Przemsza Klucze - Promień Przeginia 4:0 (1:0)
Sosur 45-sam
Majcherkiewicz 56
K.Kulawik 67
Barczyk 90
Żółte kartki- Sroka, Mandecki, Cudejko, Ściążko oraz Brzeziński, Mosur
Przemsza- I.Tomsia- Sosnowski, Guguła, Brzeziński(46.Sambor), Pietrzeniec(62.Pańczyk)- Majcherkiewicz(71.Guzy), Ł.Tomsia(62.Słaboń), K.Kulawik, Demarczyk(71.Mosur), Barczyk- Leśniak(80.Kula)
Promień- Pęgiel- Żaba, Mandecki, Sroka(75.Krawczyk), Ściążko- Sosur, Byczek, Cudejko, Rogóż- Mistela, Bąbka